MAKIJAŻ PERMANENTNYSztuka wykonywania permanentnego makijażu koncentruje się w wydobyciu naturalnego piękna każdej kobiety. Uwypukla zalety, koryguje słabsze punkty i sprawia, że każda z pań może poczuć się wyjątkowo i pięknie.


Pielęgnacja skóry przed i po zabiegu
Informacja o barwnikach

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Regularna linia brwi kreuje idealną oprawę dla oka, podkreślając jego atuty i nadając całej twarzy harmonijnego wyglądu. Makijaż w tym obszarze może być wykonany czterema metodami:

Metoda Ombre Brows - nowość

Zapewnia subtelne podkreślenie brwi, bazując na cieniowaniu delikatną mgiełką, jaśniejszą u nasady i rozproszoną na całości łuku brwiowego.

Metoda Powder Effect

Cieniowanie pigmentem, który uzupełnia obecne na łuku brwiowym włoski, co pozwala na podkreślenie i delikatne przyciemnienie naturalnych brwi.

Metoda Włoskowa

Umożliwia rekonstrukcję zbyt rzadkich i delikatnych brwi, poprzez dorysowanie pomiędzy nimi włosków. Wtapiają się one w obecne brwi, a całość prezentuje się niebywale naturalnie.

Metoda 3D

Dzięki niej można uzyskać efekt trójwymiarowy. Jest to połączenie metody włosa z cieniem.


Pielęgnacja skóry przed i po zabiegu

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Idealne podkreślenie naturalnego piękna, kształtu i kolorytu ust jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich technik i pigmentów. Permanentny makijaż pozwala również skorygować niedoskonałości w kształcie oraz odcieniu naturalnych ust. W tym obszarze wykorzystać można trzy metody:

Metoda 3D

Obecnie jest to najpopularniejsza i najczęściej wybierana metoda pigmentacji ust, pozwala bowiem osiągnąć efektowne i zachwycające rezultaty. Dzięki optycznemu powiększeniu ust cała twarz prezentuje się promiennie i pięknie.

Kontur z plastycznym cieniowaniem

Zarys ust podkreślany jest przy użyciu wybranych odcieni pigmentów.

Perfekcyjny Kontur

Ten sposób pozwala wyrównać ewentualne asymetrie i uzyskać intensyfikację naturalnej czerwieni ust. Kontur może być wyrazisty lub subtelny.


Pielęgnacja skóry przed i po zabiegu

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Wizytówką kobiety, lustrem dla jej emocji i przeżyć są oczy - dzięki odpowiednio dobranym technikom, można uzyskać ich piękne podkreślenie, uwidaczniające głębię spojrzenia. Makijaż oczu można wykonać kilkoma metodami.

Kreska dekoracyjna EyeLiner

bazując na kreskach próbnych, wspólnie z klientką dobierany jest rodzaj podkreślenia. Możliwe jest wykonanie mocnej i ciemnej kreski, jak również bardziej subtelnej. Z pewnością efekt będzie harmonizował z ogólnym zarysem twarzy i pozwoli poczuć się naturalnie i pięknie.

Kreska zagęszczająca górną linię rzęs

Bardzo delikatne podkreślenie i subtelny makijaż, który jest niemal niezauważalny, jednak kreuje zachwycający rezultat estetyczny.

Kreski na powiekach dolnych

Zharmonizowane i współgrające z kreskami, wykonanymi na górnych powiekach.


Pielęgnacja skóry przed i po zabiegu

Makijaż permanentny - nieprzemijające piękno

Bycie atrakcyjnym to poczucie, które towarzyszy człowiekowi już od wieków. Wraz z upływającym czasem zmieniały się zarówno trendy, jak i możliwości „techniczne”. Jednym z odkryć kosmetologii estetycznej jest makijaż permanentny. Poznań to miasto, w którym na co dzień prowadzę mój salon kosmetyczny, w którym wykonuję wiele takich zabiegów. Permanentne brwi, oczy czy usta są bardzo wygodnym rozwiązań dla kobiet w różnym wieku, które nie chcą każdego dnia malować się, marzą o ładniejszym konturze oczy, gęściejszych i równiejszych brwiach czy bardziej wyrazistych ustach. Makijaż permanentny jest właśnie odpowiedzią na ich indywidualne potrzeby i preferencje. Zabiegami, których celem jest uzyskanie jak najbardziej doskonałego rezultatu, zajmuję się od wielu lat. Przeszłam odpowiednie szkolenia i ciągle śledzę wszelkie nowinki, jakie pojawiają się nie tylko w zakresie stosowanych kosmetyków, ale i technik wykorzystywanych podczas realizacji makijażu permanentnego.

Zabieg trwały i bezpieczny

Poza wyjątkowymi przypadkami takimi jak m.in. łuszczyca, cukrzyca, choroby serca, leczenie w czasie choroby nowotworowej, hemofilia, wirusy HCV, HIV, ciąża czy karmienie piersią, na makijaż permanentny może zdecydować się praktycznie każda pani. Zastosowane metody pigmentacyjne są przebadane pod kątem dermatologicznym, czyli niezwykle bezpieczne dla zdrowia. Barwniki wprowadza się w naskórek, co oznacza, że nie docierają one do skóry właściwej. Makijaż permanentny pozwala cieszyć się przez wiele lat piękniejszym, bardziej zmysłowym spojrzeniem czy soczystą czerwienią warg. Efekt, do jakiego się dąży, ma być jak najbardziej naturalny, ale jednocześnie zatuszować mankamenty urody. Zabieg nie trwa długo, a opuchlizna znika dość szybko.

Makijaż permanentny w Poznaniu wykonuję różnymi metodami. Wcześniej temat jest szczegółowo konsultowany z klientką, a pigment dobierany pod naturalny kolor skóry. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty!