Makijaż permanentny oczu - podkreśl swoje spojrzenieMakijaż oczu jest dla Ciebie bardzo ważny? Masz dość malowania kredką oczu i wielokrotnego poprawiania makijażu w czasie dnia? Makijaż permanentny oczu w Poznaniu to rozwiązanie Twoich codziennych problemów z malowaniem się.

Wyobraź sobie wodoodporną i trwałą kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po kąpieli w basenie lub intensywnym wysiłku fizycznym. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe wyłącznie dzięki profesjonalnie wykonanemu makijażowi permanentnemu oczu. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy będą wydawać się optycznie grubsze, niż są w rzeczywistości, a oczy bardziej idealnie i proporcjonalnie. Makijaż permanentny oczu to doskonały wybór między innymi dla Kobiet zapracowanych, noszących szkła kontaktowe lub okulary, a także mających problemy ze wzrokiem.

Kreska typu eyeliner może delikatnie i naturalnie zagęścić linię rzęs, podkreślić spojrzenie lub zostawić wokół nich wyrazistą kreskę. Poprzez ten zabieg zaznacza się w wyrazisty sposób dolną lub górną linię rzęs, lub obie naraz. Makijaż permanentny oczu to sposób na to, aby na długi czas zapewnić sobie doskonały makijaż. Trwałe kreski będą się prezentować świeżo bez względu na wykonywane czynności (ćwiczenia na siłowni, pływanie itd.) oraz porę dnia czy nocy.


Pielęgnacja skóry przed i po zabiegu
Informacja o barwnikach

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Kreska dekoracyjna EyeLiner
Kreska Butterfly - NOWOŚĆ
Kreska zagęszczająca górną linię rzęs
Kreski na powiekach dolnych

Dla kogo tak, dla kogo nie

Makijaż permanentny oczy doskonale sprawdzi się w przypadku kobiet, które:

  • nie chcą codziennie wykonywać makijażu,
  • noszą okulary i trudno im wykonać precyzyjny makijaż samodzielnie,
  • chcą podkreślić swoją urodę.

Jeśli chcesz wykonać makijaż permanentny oczu, to sprawdź jaka jest cena za ten zabieg w moim salonie w Poznaniu. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem!