O MNIENazywam się Agnieszka Jasnowska i moją pasją jest kosmetologia, a w jej obszarze szczególnie makijaż permanentny. Posiadam liczne certyfikaty, potwierdzające moje umiejętności i kwalifikacje. Jednak największym ich potwierdzeniem są moje klientki, których satysfakcja jest moim nadrzędnym celem.

Najważniejsze jest dla mnie wydobycie naturalnego piękna, które drzemie w każdej z pań. Makijaż permanentny pozwala mi na to, dlatego właśnie w nim pokładam większość mojej pasji.

Dlaczego warto mi zaufać?

Podejmowane działania realizuję perfekcyjnie, dążąc do osiągnięcia najbardziej zadowalających rezultatów - satysfakcja klientki jest dla mnie priorytetem, dlatego każdorazowo dokładnie konsultuję przeprowadzane czynności. Bezustannie korzystam z kolejnych nowinek i szkoleń, w trakcie których uzyskuję nową wiedzę i umiejętności, pozwalające mi odpowiadać na zróżnicowane potrzeby moich klientek.

Pośród konferencji i szkoleń, w jakich uczestniczyłam, na szczególne podkreślenie zasługują specjalistyczne szkolenia z zakresu poszczególnych metod i technik realizowania makijażu permanentnego. Każdy z kursów koncentrował się na poszczególnych obszarach twarzy, co pozwoliło mi uzyskać kompleksową wiedzę z zakresu mikropigmentacji estetycznej.

Do najważniejszych mogę zaliczyć:

The International  Permanent Makeup Conference & Championship, Warszawa 2017
SYMPOSIUM & WORKSHOP’S PERMANENT & MEDICAL MICROPIGMENTATION, Toruń 2016
Szkolenie specjalistyczne z zakresu zaawansowanych technik mikropigmentacji estetycznej brwi metodą włosa i cienia, Warszawa 2016
Szkolenie specjalistyczne z zakresu zaawansowanych technik mikropigmentacji estetycznej ust, Warszawa 2015
Szkolenie z mikropigmentacji metodą włosa, Berlin 2015

Profesjonalne doszkolenie z makijażu permanentenego, Katowice 2014

Szkolenie z wykonywania makijażu permanentenego w Centrum Szkoleniowym New Look, Warszawa 2013,
Szkolenie z mikropigmentacji metody piórkowej brwi, Łódź 2011.

Co mnie wyróżnia

Przede wszystkim kosmetologia jest moją pasją - makijaż permanentny realizuję z najwyższym stopniem precyzji i skupienia, a moje poczucie estetyki i zmysł artystyczny niewątpliwie ułatwiają dobieranie odpowiednich pigmentów i metod. Inspirację czerpię z Klientek, które odwiedzają mój salon - każda z nich posiada ukryte piękno, które nietrudno jest wydobyć. Dzięki nowoczesnym narzędziom może ono towarzyszyć kobietom przez wiele lat.

Specjalizuję się w innowacyjnych metodach pigmentacji, a w swojej pracy bazuję na nowoczesnym sprzęcie renomowanych producentów. Najlepsze barwniki i sprzęt pozwalają mi na osiąganie zachwycających efektów. Wysoka jakość i wizualizacja efektu przed przystąpieniem do zabiegu właściwego to aspekty, które gwarantuję każdej z pań.